Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy, który w ramach swojej nowej linii obsługuje pięć bezpośrednich kursów dziennie na trasie Tomaszów Mazowiecki – Warszawa przygotował dla swoich pasażerów promocyjną pulę biletów w cenie 10 zł! Wystarczy wejść na stronę www.pkspolonus.pl i upolować bilet na podróże od poniedziałku do czwartku w dniach 19-29 sierpnia br.!

„Strzał w 10zł!” to nasza nowa promocja skierowana do pasażerów podróżujących między Tomaszowem Mazowieckim a Warszawą! Przez najbliższe dwa tygodnie, w wybrane dni pasażerowie kupią na naszej stronie bilety w wyjątkowej cenie 10zł! Chcemy pokazać, że podróże naszymi autokarami są nie tylko komfortowe i bezpieczne, ale także przyjazne dla kieszeni. – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

 

W ramach popularnej linii autokary ze stolicy do Tomaszowa Mazowieckiego odjeżdżają pięć razy dziennie. Podróż rozpoczyna się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 7.30, 9.45, 12.45, 16.15 oraz 18.00. Czas podróży wynosi 1:56 godz. Kursy powrotne z przystanku przy Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odjeżdżają o godz. 5.40, 9.40, 12:50, 15.30 oraz 18.40, by dotrzeć do Warszawy o godz. 7.40, 11.40, 14.50, 17.30 oraz 20.40.

 

Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić jedną ze wskazanych stron internetowych: pkspolonus.pl, polonuspartner.pl, dworzeconline.pl, zdo.pl i wyszukać połączenie Tomaszów Mazowiecki – Warszawa lub Warszawa – Tomaszów Mazowiecki pomiędzy 19 a 29 sierpnia 2019 roku. W tym czasie w wybrane dni tygodnia (poniedziałek – czwartek) Polonus udostępnił dla swoich pasażerów pulę promocyjnych biletów za jedyne 10 zł. Liczba biletów jest ograniczona, dlatego obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy!”

 

Przewoźnik do obsługi tej trasy przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

 

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

 

Równolegle na kursach Polonusa, honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% dla weteranów i weteranów poszkodowanych. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.

Najlepsze miejsca na długi weekend na przełomie maja i czerwca

Na przełomie maja i czerwca czeka na nas kolejny długi weekend – Boże Ciało w tym roku wypada 31 maja. Jeden dzień wolnego pozwoli na cztery dni wypoczynku.

Czytaj Więcej >>

Najlepsze pomysły na wyjazd rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Wkrótce Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób spędzić ten szczególny dzień ze swoimi pociechami, aby przyniósł jak najwięcej radości i pozostawił przyjemne wspomnienia. Możliwości na uczczenie tego święta jest naprawdę wiele. 

Czytaj Więcej >>

Najciekawsze pomysły na Majówkę

Już w marcu zaczynamy zastanawiać się, jak, a przede wszystkim, gdzie spędzimy Majówkę. W tym roku 1 maja wypada we wtorek, dodając do tego dwa weekendy plus 3 dni urlopu – szykuje się aż niemal 10 dni wypoczynku!  Czytaj więcej >

Najlepsze wiosenne wyjazdy typu city break

City break to alternatywna opcja dla tych wszystkich, którzy nie mają czasu wybrać się na dłuższy wypoczynek. Obejmuje ona wyjazdy weekendowe do najciekawszych miejsc w Europie. Krótkoterminowa wycieczka pozwala na wypoczynek oraz zapoznanie się z kulturą i kuchnią danego regionu.  Czytaj więcej >

Artykuły wybrane losowo

Magia pełnej tajemnic Sardynii

JERZY MOSKAŁA

<< Choć Sardynia to druga co do wielkości wyspa Morza Śródziemnego, pozostaje dla turystów z Polski mniej znanym kierunkiem niż jej większa sąsiadka Sycylia, hiszpańskie Baleary, greckie archipelagi czy wreszcie Cypr i Malta. Wpłynęły na to m.in. jej opinia dość drogiego miejsca oraz koszty podróży na nią – samolotem albo promem. Dzięki temu jednak ten skalisty ląd leżący u wybrzeży Włoch otacza w oczach Polaków pewna aura tajemniczości, a dziś po uruchomieniu bezpośrednich połączeń obsługiwanych przez tanie linie lotnicze oraz przelotów czarterowych możemy wyruszyć na odkrywanie tego fascynującego zakątka Europy w każdej chwili. >>

Więcej…

Finlandia w blasku zorzy polarnej

snowland-igloo-restaurant-northern-lights-rovaniemi_9294.jpg

Zorza polarna nad lodową restauracją Lumimaa (Snowland) w Rovaniemi

©VISIT FINLAND MEDIA BANK

 

Karolina Paduszyńska

WWW.ZASTRZYKINSPIRACJI.PL

 

Zimą w Finlandii czas można spędzić bardzo ciekawie. Najlepiej zacząć od spaceru po nowoczesnych Helsinkach, potem wybrać się na przejażdżkę skuterem śnieżnym, pojechać do Laponii na podziwianie zorzy polarnej, zanocować w lodowym hotelu, a na koniec rozgrzać się w saunie, po czym wskoczyć do lodowatego jeziora. Takiej podróży nie sposób zapomnieć.

Więcej…

Katalonia – więcej niż region

Kurort Tossa de Mar na Costa Brava
151126 MAALV 1208

© AGENCIA CATALANA DE TURISME

ANETA KOTARSKA


Katalonia to część Hiszpanii, która kryje w sobie wiele przeciwieństw. Katalończycy obrali za swój symbol osła reprezentującego mądre i spokojne, lecz uparte dążenie do celu, Hiszpanie natomiast – byka ucieleśniającego temperament i siłę. Katalońskie tradycje mieszają się tu z hiszpańskimi, obok siebie współistnieją też dwa języki, kosmopolityzm łączy się z nacjonalizmem, sztuka z przemysłem, ruiny rzymskie z modernizmem. Nawet pod względem geograficznym region charakteryzują kontrasty – morze przeplata się w nim z górami.

Więcej…